Projektowanie

W GESTO znamy się na betonie. To znajomość materiału i najnowszych procesów technologicznych daje nam przewagę nad konkurencją. Bacznie obserwujemy trendy i rosnącą modę na beton jako stały element wystroju wnętrz i nowych form sztuki, dlatego właśnie w GESTO współpracujemy z projektantami i artystami przy tworzeniu innowacyjnych i pięknych produktów, eksperymentując z formą, kształtem, materią i kolorem.

Beton to nie tylko ściany i podłogi – dzięki rozwojowi technologii dzisiejsze mieszanki betonowe mogą różnić się nie tylko pod względem struktury, ale także haptyki, czyli tego, co czujemy gdy dotykamy produktów z betonu. Odpowiednia obróbka pozwala nam wydobyć z zimnej bryły przyjemne w dotyku powierzchnie. Dzięki odpowiedniej specyfice produkcji nie jesteśmy ograniczeni także ani kształtem ani kolorem, co pozwala nam tworzyć meble do każdego wnętrza i przestrzeni. Przełamujemy stereotypy na temat betonu – z pozoru niewdzięcznego, nieprzyjaznego i mało efektownego surowca, czyniąc go przytulnym i barwnym. Nasze produkty i możliwości docenią wszyscy wielbiciele betonowego designu.

Wierzymy, że dobrze zaprojektowane produkty w połączeniu z doskonałym, naturalnym materiałem są sprawdzoną receptą na sukces.

Design z betonu