G-Blocks: premiera na Międzynarodowych Targach Budowlanych

09-06-2016

Gblocks

Uczestniczyliśmy na największej tego typu imprezie branżowej w Europie Wschodniej, by wspólnie z 400 firmami z ponad 20 krajów dzielić się doświadczeniem z zakresu technologii wykorzystywanych w budownictwie. Na naszym stoisku prezentowaliśmy przede wszystkim nasz najnowszy produkt – betonowe komponenty G-Blocks.

Liczne konferencje i panele dyskusyjne trwające podczas Targów były tłem do prezentacji najświeższych trendów i innowacyjnych pomysłów w zakresie budownictwa. Na stoisku Gesto przygotowaliśmy foldery produktowe eksponujące głównie betonowe komponenty, znajdujące zastosowanie w parkach i ogrodach. Wyprodukowane przez nas bloki pozwalają na stworzenie ścianek do domu i ogrodu, jak również murów oporowych i elementów miejskich. Komponenty są łatwe do złożenia, dzięki czemu na rynkach zachodnich otrzymały miano betonowego Lego.

Produkujemy wiele wariantów G-blocksów zróżnicowanych ze względu na ich ozdobny charakter oraz budowę. Dostępnych jest pięć rodzajów bloków o zmiennym wzorze i teksturze oraz cztery różne modele zróżnicowane pod względem wypełnienia i wielkości.


Jeśli chcesz zamówić nasze produkty, napisz pod adres gesto@gesto.pl, a na pewno uda nam się dobrać coś do Twoich potrzeb.