HDS, DŹWIGI I USŁUGI TRANSPORTOWE

Posiadamy wysoce specjalistyczne pojazdy wyposażone w dźwigi HDS. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykwalifikowani kierowcy i operatorzy pozwalają nam świadczyć usługi HDS na najwyższym poziomie na terenie całego kraju.

Bogaty park maszyn zawiera między innymi samoładujące ciężarówki HDS, koparko-ładowarki oraz dźwigi do 30 ton – taki zestaw pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu – w tym nietypowym zleceniom transportowym.

Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, dobierając zestaw sprzętu, który najlepiej spełni swoje zadanie przy danym transporcie.

Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów Państwa transportu HDS.

Kontakt telefoniczny: +48 32 603 70 70

skontaktuj się

USŁUGI BUDOWLANE I INSTALACYJNE

Produkujemy i montujemy ogrodzenia:

• betonowe
• panelowe
• kute
• drewniane
• siatka

Dzięki doskonałej znajomości materiału oraz długoletniej obecności w branży, nasz zespół specjalistów jest w stanie wykonać usługę montażu ogrodzeń czy balustrad z najwyższą dbałością o szczegóły. Na nasze produkty oraz usługi udzielamy gwarancji, której szczegółowe warunki chętnie omówimy przy okazji kontaktu.
Kontakt telefoniczny: +48 32 603 70 70

skontaktuj się

SKATEPARKI PROJEKTOWANIE I BUDOWA

Projektujemy i instalujemy skateparki w całej Polsce i Europie. W swoim portfolio mamy między innymi skateparki w Holandii, Siemianowicach Śląskich czy Drawsku Pomorskim dla instytucji takich jak szkoły, parki miejskie i samorządy.

Cały proces rozpoczyna się od wizji lokalnej i analizy potrzeb. Wiemy, że jedynie najwyższa jakość wykonania zapewnia dobrą, a przede wszystkim bezpieczną zabawę – doceniają to zarówno amatorzy jak i profesjonalni skejterzy. Nasze skateparki wykonane są ze zbrojonych, parowanych prefabrykatów oraz najwyższej jakości wylewek i fundamentów, które przygotowujemy już na miejscu. Zestaw najazdów, ramp i poręczy jest miły dla oka a specyfika użytego materiału dodatkowo zachęca do ozdabiania elementów przez ich użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.
Kontakt telefoniczny: +48 32 603 70 70

skontaktuj się

PRODUKCJA ZBROJEŃ – MATY ZBROJENIOWE

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie uzbrojenie konstrukcji betonowych. Wykonujemy zbrojenia wylewek, stropów, brył architektonicznych z prętów gładkich i żebrowanych o różnej średnicy. Nasi specjaliści przygotują odpowiednie dla projektu kalkulacje. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zlecenia.
Kontakt telefoniczny: +48 32 603 70 70

skontaktuj się

SPRZEDAŻ SUROWCÓW – CYNK, ALUMINIUM, MIEDŹ, ZŁOTO

Zajmujemy się się sprzedażą surowców: metali szlachetnych i nieszlachetnych, takich jak:
• cynk
• aluminium
• miedź
• złoto

W formie odkuwek, wałków, prętów, profili i bloków.

Dzięki współpracy z producentami oraz przetwórniami w całej Polsce jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze ceny oraz wygodny transport. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia.
Kontakt telefoniczny: +48 32 603 70 70

skontaktuj się