GESTO TO NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ogrodzenia, bramy, furtki, gazony, przęsła, beton towarowy, płyty chodnikowe, donice oraz wszelkiego rodzaju prefabrykaty. Wszystkie elementy są zbrojone i parowane. Oprócz produkcji zajmujemy się także dostarczaniem i montażem produktów.

O betonie wiemy wszystko, dlatego wciąż eksperymentujemy z formą, tworząc solidne produkty na najwyższym poziomie.
Jesteśmy autorami nowatorskiej technologii produkcji płyt drogowych z zastosowaniem cementu z nanokrystalicznym dwutlenkiem tytanu TiO2. Jest to projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

HISTORIA FIRMY

Historia firmy GESTO sięga trzech pokoleń wstecz. Długo budowana sieć partnerów i kontaktów w branży budowlanej na Śląsku to zasługa ciężkiej pracy i samozaparcia. Swój dynamiczny rozwój firma zawdzięcza nie tylko szerokiemu spektrum perspektyw i doświadczeń jej właścicieli, ale także pozyskanym kontraktom zagranicznym. Obecnie stawiamy na nowoczesne rozwiązania, inwestując w swoich pracowników oraz w bezpieczny sprzęt światowej klasy.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Mysłowickiej 36. Dojechać można od strony Katowic ul. Żwirową – Dąbrówka Mała. Posiadamy doskonale wyposażony park maszyn oraz składy surowcowe. Dzięki nowoczesnym maszynom, jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces produkcji elementów betonowych, począwszy od stworzenia mieszanki, przez produkcję aż po parowanie, schnięcie i wydanie lub dostarczenie do klienta końcowego.

CERTYFIKATY

Staramy się jak najczęściej uczestniczyć w akcjach charytatywnych oraz wspomagać działania organizacji. Cenimy sobie współpracę na najwyższym poziomie, wciąż rozwijając swoje kompetencje i zdobywając nowe doświadczenia, które są potwierdzone wieloma certyfikatami, z którymi możecie się Państwo zapoznać poniżej.

OGŁOSZENIA

Poniżej znajdują się aktualne ogłoszenia:

03/09/2016 – Postępowanie zakończone.