GESTO TO NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ogrodzenia, bramy, furtki, gazony, przęsła, beton towarowy, płyty chodnikowe, donice oraz wszelkiego rodzaju prefabrykaty. Wszystkie elementy są zbrojone i parowane. Oprócz produkcji zajmujemy się także dostarczaniem i montażem produktów.

O betonie wiemy wszystko, dlatego wciąż eksperymentujemy z formą, tworząc solidne produkty na najwyższym poziomie.
Jesteśmy autorami nowatorskiej technologii produkcji płyt drogowych z zastosowaniem cementu z nanokrystalicznym dwutlenkiem tytanu TiO2. Jest to projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Katowicach przy ulicy Żwirowej 1a. Dojechać można od strony Katowic ul. Żwirową – Dąbrówka Mała. Posiadamy doskonale wyposażony park maszyn oraz składy surowcowe. Dzięki nowoczesnym maszynom, jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces produkcji elementów betonowych, począwszy od stworzenia mieszanki, przez produkcję aż po parowanie, schnięcie i wydanie lub dostarczenie do klienta końcowego.

CERTYFIKATY

Staramy się jak najczęściej uczestniczyć w akcjach charytatywnych oraz wspomagać działania organizacji. Cenimy sobie współpracę na najwyższym poziomie, wciąż rozwijając swoje kompetencje i zdobywając nowe doświadczenia, które są potwierdzone wieloma certyfikatami, z którymi możecie się Państwo zapoznać poniżej.